Legií 1278, 407 47 Varnsdorf

Komplexní služby pro vaše projekty

navrhneme, zajistíme, dodáme

více informací

Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Nabízíme komplexní služby v oblasti dodávek výkovků, odlitků a jiných kovových součástek od návrhu vhodného řešení až po kompletní realizaci a dodání hotových výrobků.

Naší specializací jsou převážně zápustkové výkovky z oceli a hliníku, které dodáváme už od roku 2009. Výkovky dodáváme buďto jako polotovary nebo kompletně opracované díly podle výkresové dokumentace zákazníka.  S ohledem na rostoucí požadavky a omezené možnosti technologie výroby  kováním, jsme od roku 2015 začlenili do našich služeb také dodávky odlitků. Více o našich produktech a technologických možnostech uvádíme na této stránce.

Od prvopočátku založení firmy Uniforge je naší prioritou budování a rozvíjení spolupráce se zákazníky jako odborní garanti našich služeb s individuálním přístupem ke každému obchodnímu případu. Nejsme pouze prostředníky mezi jednotlivými články výrobního cyklu, ale aktivně se podílíme na celém průběhu výroby. Všichni naši zaměstnanci mají mnohaleté profesní zkušenosti z kovárenství a následných  výrobních procesů, proto můžeme pružně a efektivně řešit veškeré požadavky našich zákazníků.

Proč je výhodné s námi spolupracovat?

  • Šetříme váš čas.  U projektů, které vyžadují více kooperačních operací, můžete vše řešit pouze s jedním dodavatelem.
  • Šetříme vaše náklady.  Díky mnohaleté spolupráci s našimi vybranými partnery obvykle dosahujeme na lepší ceny.
  • Pečlivě vybíráme všechny naše dodavatele. Nízká cena nikdy není hlavním kritériem podle kterého se řídíme.
  • Se všemi našimi dodavateli pravidelně komunikujeme a sledujeme zda splňují naše stanovená kritéria výběru.
  • Zavedli jsme a udržujeme systém managementu kvality dle normy ISO 9001

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv vaším požadavkem.

Jsme připraveni vám kvalifikovaně navrhnout optimální řešení za příznivou cenu, které umíme zrealizovat v krátkých termínech.

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů